Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Постійні депутатські комісії Топорівської сільської ради

Комісія з питань прав людини, законності, з депутатської діяльності, етики та регламенту:

Голова постійної комісії – Корбут Василь Олександрович, депутат виборчого  округу №1;

Секретар комісії - Білоокий Едуард В’ячеславович, депутат виборчого округу № 4;

Члени постійної комісії:

Корошкевич Віталій Васильович, депутат виборчого  округу № 5;

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

Голова постійної комісії – Карпо Віталій Петрович, депутат виборчого округу №1;

Секретар комісії - Липко Володимир Григорович, депутат виборчого округу №3;

Члени постійної комісії:

Анасійчук Микола Іванович, депутат виборчого округу №1;

Урсул Ольга Георгіївна, депутат виборчого округу № 4;

Руснак Марія Георгіївна, депутат виборчого округу № 5;

Мегек Анатолій Іванович, депутат виборчого округу № 56;

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою:

Голова постійної комісії – Балан Іван Іванович, депутат виборчого  округу №3;

Секретар комісії -  Пітей Зінаїда Григорівна, депутат виборчого  округу № 5;

Члени постійної комісії:

Цибуляк Степан Юрійович, депутат виборчого округу №1;

Павлінчук Світлана Олександрівна, депутат виборчого  округу №3;

Чекан Микола Миколайович - депутат виборчого округу №3;

Гончар Василь Сергійович, депутат виборчого округу № 6;

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту: 

Голова постійної комісії – Робулець Ольга Ігорівна, депутат виборчого округу № 6;

Секретар комісії - Хащева Аліна Василівна, депутат виборчого округу №5 ;

Члени постійної комісії:

Руснак Анатолій Іванович, депутат виборчого  округу № 4;

Постійна комісія з гуманітарних питань:

Голова постійної комісії – Стрілецький Василь Валентинович, депутат виборчого округу №4;

Секретар комісії - Анасійчук Ольга Миколаївна, депутат виборчого округу №1;

Члени постійної комісії:

Гливка Петро Васильович, депутат виборчого округу № 2;

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше