Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Гуманітарний відділ – відділ освіти, культури, молоді та спорту Топорівської сільської ради

Гуманітарний відділ відділ освіти, культури, молоді та спорту Топорівської сільської ради (далі – Гуманітарний відділ) є виконавчим органом Топорівської сільської ради, утворюється радою відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Відділ підпорядкований виконавчому комітету Топорівської сільської ради, підзвітний та підконтрольний сільському голові, а з питань здійснення делегованих повноважень – профільним департаментам та управлінням обласної державної адміністрації.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти та науки України, Міністерства культури України, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства соціальної політики, Міністерства молоді та спорту України, відповідних органів виконавчої влади, рішеннями обласної, сільської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями сільського голови, а також цим Положенням.

Гуманітарний відділ є юридичною особою публічного права, має самостійний баланс, рахунки в органах Державної казначейської служби України, печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, власні бланки та штампи.

Посадові особи, що працюють у Відділі, є посадовими особами органу місцевого самоврядування з вищою освітою, відповідно до цього Положення мають функціональні обов’язки щодо здійснення організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій, забезпечують захист персональних даних та отримують заробітну плату за рахунок місцевого бюджету.

Посадові інструкції працівників Відділу розробляються з урахуванням професійної компетентності та затверджуються начальником Відділу, посадова інструкція начальника Відділу затверджується сільським головою.

Топорівська сільська рада створює умови для належної роботи і підвищення кваліфікації начальника та працівників Відділу, забезпечує їх окремим приміщенням, телефонним та електронним зв’язком, сучасними комп’ютерами та оргтехнікою, транспортом для виконання службових обов’язків, нормативно-правовими актами і довідковими матеріалами, іншими посібниками та літературою з правових та кадрових питань, електронною системою інформаційно-правового забезпечення, а також доступом до інформаційних баз.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше