Голова громади

"Працював і працюватиму за принципом: зроблене завжди краще ніж гарно обіцяне."  — голова Топорівської територіальної громади
Пасічник Юрій Анатолійович.

Автобіографія

Народився 11 січня 1975 року в с. Бочківці. Після закінчення в 1998 році Буковинської державної медичної академії до 2007 року працював лікарем в Колінківецькій дільничній лікарні. В 2007 році перейшов на посаду головного лікаря Грозинецької сільскої дільничої лікарні. З 2008 року по 2015 р. працював на посаді головного лікаря Хотинського центру первинної медико-санітарної допомоги. З 2017 року працюю на посаді головного лікаря Хотинської районної лікарні. Депутат Хотинської районної ради. З 01.09.2019 зарахований на навчання в Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету на спеціальність менеджмент.