Реєстрація для участі у сертифікації педагогічних працівників

Дата: 19.01.2021 09:42

Сьогодні, 18 січня, розпочалась реєстрація для участі у сертифікації педагогічних працівників 2021. Реєстрація триватиме до 31 січня, а перший етап сертифікації – незалежне тестування – відбудеться вже 27 лютого.

“Сертифікація – це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей вчителів. Її мета – виявити і заохотити вчителів з високим рівнем майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню. Успішне проходження сертифікації дозволяє отримувати надбавку в 20% до зарплатні й може зараховуватись як проходження чергової (позачергової) атестації”, – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.
Зареєструватись на сертифікацію можуть вчителі початкових класів, які працюють на відповідній посаді за основним місцем роботи та мають стаж педагогічної роботи не менше двох років.
Реєстрація триватиме до 31 січня включно й проводитиметься у два етапи:

• основний етап (18-27 січня) – у межах граничної кількості для кожного регіону;
  • додатковий етап (28-31 січня) – у межах граничної кількості вчителів, які можуть реєструватися на сертифікацію 2021.

Докладніше за посиланням: bit.ly/3sCBiYY