Засідання «Модернізація освітнього процесу шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій»

Дата: 15.03.2021 07:00

«Педагогічна майстерність –  це високе мистецтво

навчання і виховання, що постійно вдосконалюється,

доступне кожному педагогу, основу якого складають

професійні знання, вміння і здібності»

А. Макаренко

У   ході засідання розглянуто ряд організаційних питань, що безпосередньо стосуються діяльності ПМК. Предметом  активного  обговорення вчителів стало питання щодо вибору шкільних підручників для 8-х класів на 2020/2021 навчальний рік, яке порушила у своєму виступі Василова А.М., керівник ПМК вчителів природничого циклу, а також наголосила на необхідності залучення учнівської молоді  до участі в природничих  конкурсах, як одного із способів формування екологічної компетентності.

Цікавим доповненням до виступу А.Василової про організацію та проведення тижня природничих наук стала пропозиція вчителя хімії   Н.Молдован (Бочковецький НВК І-ІІ ступенів) про організацію екологічних стежин в межах кожного  населеного пункту, що сприятиме вивченню природних об’єктів даної території.

Під час практичного блоку  ділилися своїм досвідом та напрацюваннями вчителі:

– Лучка С.А. (Бочковецький НВК І-ІІ ступенів) та Соколюк І.В. (Колінковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів) – «Здоров’язбережувальні технології на уроках природничого циклу»;

– Топорівський В.В. (Грозинецький НВК І-ІІІ ступенів) та Петров Б.Д. (Бочковецький НВК І-ІІ ступенів) – методикою проведення практичних занять на уроках географії з використанням сучасних освітніх технологій.

Акцентовано увагу  на  необхідності  використання різноманітних  онлайн-платформ:   «На Урок», «Всеосвіта», «Рrometheus», «EdEra», «УМІТИ» тощо  для  підвищення фахової  майстерності  кожного педагога.

За результатами засідання  ухвалено рекомендації.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)