Дата: 01.04.2021 17:00

01 квітня 2021 року, відбулася колегія гуманітарного відділу – відділу освіти, культури молоді та спорту Топорівської сільської ради  в очно-дистанційному режимі.

На розгляд колегії виносилися наступні питання:

1. Про стан організації дистанційного навчання у закладах освіти, підпорядкованих Топорівській сільській раді.

2.  Про формування математичної компетентності учнів початкової ланки в рамках реалізації Концепції «Нова українська школа».

По завершенні колегії, начальником Гуманітарного відділу Н.Кирнац проведено нараду з  керівниками закладів освіти.

Провідними спеціалістами В.Кирилюк, В.Ковтюк висвітлено питання  згідно порядку денного. Крім того, обговорено ряд  важливих моментів, що стосуються діяльності закладів освіти. Зокрема, наголошено на обов’язковості виконання ст. 30 Закону України «Про освіту», про особливості проведення ЗНО в 2021 році, про співпрацю з ювенальною превенцією Новоселицького     ВП СВП ГУНП в Чернівецькій області тощо.

За результатами наради надано відповідні доручення.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)