Дякуємо за творчість та професіоналізм!

Дата: 07.04.2021 15:00

Дякуємо за творчість та професіоналізм!

На виконання розпорядження  Топорівської сільської ради  від 22.01.2021 №9-р  «Про створення атестаційної комісії ІІ рівня для атестації педагогічних працівників закладів освіти, підпорядкованих Топорівській сільській раді, в 2021 році», наказів  Гуманітарного  відділу від: 27.01.2021 №3 «Про створення атестаційної комісії  ІІ  рівня для атестації педагогічних працівників закладів освіти, підпорядкованих Топорівській сільській раді,  в  2021 році», 29.01.2021 №7 «Про  затвердження  списків педагогічних працівників закладів освіти, підпорядкованих Топорівській сільській раді, які підлягають атестації атестаційною комісією ІІ рівня»,  17.03.2021 №33 «Про внесення змін до складу атестаційної комісії  ІІ  рівня»    02 квітня 2021 року проведено  чергове засідання атестаційної комісії ІІ рівня.

Атестаційною комісією ІІ рівня атестовано 21 педагогічного працівника закладів освіти, підпорядкованих Топорівській сільській раді.

У ході  засідання  комісії та попереднього розгляду матеріалів, поданих керівниками закладів освіти, акцентувалася увага на результативності їх роботи в міжатестаційний період:

•  участь у фахових конкурсах;
  • узагальнення досвіду з проблеми, над якою працював учитель;
  • здобутки вихованців у різноманітних конкурсах, інтелектуальних, спортивних змаганнях, турнірах, олімпіадах, тощо.

Вітаємо всіх педагогічних працівників з успішним проходженням атестації та бажаємо нових творчих досягнень, поваги від колег, батьків та учнів!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)