Обласний етап Всеукраїнського конкурсу  експериментально-дослідницьких  робіт  із  природознавства «Юний дослідник».

Дата: 07.04.2021 16:00

Дякуємо вчителям та юним дослідникам за любов до природи й науки, а також завзятість, наполегливість та віру в себе.

31 березня в режимі онлайн відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу  експериментально-дослідницьких  робіт  із  природознавства «Юний дослідник».
     Четверо учнів  закладів освіти Топорівської територіальної громади стали призерами інтелектуального змагання: Горченко Кароліна, Парандюк Анастасія, Тимофей Анна-Марія – учениці Колінковецького ЗЗСО  та Антонюк Дарина – учениця Грозинецького НВК.

Щиро бажаємо Вам натхнення до нових перемог!