Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів рішень Топорівської сільської ради

Дата: 08.04.2021 18:00

Встановлення податків на території Топорівської громади.

— «Про встановлення єдиного податку на території Топорівської громади»,
«Про встановлення земельного податку на території Топорівської громади»,
«Про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Топорівської громади»,
«Про встановлення транспортного податку на території Топорівської громади», «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки Топорівської громади».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюються — проекти рішень Топорівської сільської ради:

Дані проекти регуляторних актів передбачають врегулювання відносин по сплаті місцевих податків на території Топорівської громади.
     Розробником зазначеного проекту регуляторного акту є Топорівська сільська рада.

• Поштова адреса: Чернівецька область Чернівецький район с. Топорівці вул. Топорівська, 60.
  • Електронна адреса: topgromada@ukr.net

Аналізи їх регуляторного впливу оприлюднено на офіційній веб сторінці Топорівської сільської ради в мережі інтернет: https://toporivska-gromada.gov.ua/ у вкладці "Проєкти регуляторних актів та аналізи до них".

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішень та аналізів його регуляторного впливу становить один місяць з дня його оприлюднення. Пропозиції та зауваження [відповідно до таблиці (Зауваження та пропозиці)] до  проектів рішень приймаються на поштову або електронну адресу його розробника.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)