19 квітня 2021 року відбулася робоча зустріч у форматі круглого столу з суб'єктами господарювання села Бочківці Топорівської об'єднаної територіальної громади.

Дата: 20.04.2021 12:00

В рамках проведеного заходу обговорено питання легалізації тіньової зайнятості.

В рамках проведеного заходу обговорено питання легалізації тіньової зайнятості, особливості оформлення трудових відносин найманих працівників, роз'яснено окремі аспекти податкового законодавства в частині сплати єдиного податку, єдиного соціального внеску та подату на доходи фізичних осіб. Також начальник відділу земельних відносин та комунальної власності Цибуляк Степан спільно з виконуючим обов'язки начальника юридичного відділу Пітей - Маляр Аліною, довели до відома присутніх на заході про діючи податкові ставки на нерухоме майно та земельні ділянки а також розповіли про новели законодавства, які очікуються на 2022 ". Також розповіли про вагому та важливу роль суб'єктів господарювання в утворенні місцевого бюджету.
    На заході були присутні:

• Голова Топорівської об'єднаної територіальної громади Юрій Пасічник,
  • заступник з питань з питань діяльності органів виконавчої влади Павленчук Денис,
  • начальник фінансового відділу Ігор Бойко,
  • начальник відділу земельних відносин та комунальної власності Цибуляк Степан,
  • виконуючий обов'язки начальника юридичного відділу Пітей - Маляр Аліна.