"Не словом, а ділом!" - місячник благоустрою

Дата: 20.04.2021 13:00

Не словом, а ділом. Гарне гасло, коли є результат.

За хороші справи треба дякувати! Цьогоріч до організації проведення  місячника благоустрою  долучилися небайдужі  бочківчани. Адже громада тоді успішна, коли там живуть активні люди! Що ж, судячи з усього, у нас все буде добре, бо маємо найцінніше – людей, які готові працювати задля розвитку і розквіту громади!
   Хочу від душі подякувати нашим депутатам Гончару Василю та Мегеку Анатолію за організацію проведення благоустрою на кладовищі. Той , хто любить своє село, ніколи не стоїть осторонь. Коли працюєш з такими людьми, як Ви, бачиш, що є ще в нашому селі люди слова і честі.