8 травня – День пам’яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасницями Другої світової війни.

Дата: 08.05.2021 17:00

9 травня – День Перемоги над нацизмом.

Друга світова війна -  все далі і далі від нас, ми всі знаємо, що вона була страшною та кривавою, що загинула на ній невимовна кількість мільйонів людей, які просто хотіли жити. Пам’ятаймо, що перемога далася надзвичайно високою ціною. Але вони все витримали і перемогли. Перемогли тому, що вели війну справедливу. Перемогли тому, що відстоювали свою Батьківщину, відстоювали право на щастя, на життя.
    Ми з вами – нащадки воїнів, які зробили вирішальний внесок у завершення Другої світової війни.
Згадуймо тих, перед ким ми в безкінечному боргу за наше життя, схиляймо голови перед полеглими на полях битви, вшановуймо тих, хто, жертвуючи собою, врятував землю від фашистського поневолення, подарував нам мир і свободу.

Всім визволителям бажаємо міцного здоров’я, довголіття, миру, шани та вдячності!
    З Днем пам’яті та примирення!
    З Днем Перемоги!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)