Наша гордість, наш символ і скарб. З Днем вишиванки!

Дата: 20.05.2021 10:00

Одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуєш свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

Наша гордість, наш символ  і  скарб.

З Днем вишиванки!

Сьогодні, у третій четвер травня, українці вже традиційно святкують День вишиванки.

День вишиванки не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами.

Акція бере початок з ініціативи студентської молоді факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького університету імені Юрія Федьковича. У 2006 році вони запропонували один день року присвятити українській вишитій сорочці.

Працівники Топорівської  сільської ради, старости сіл,  учні та правники шкіл, садочків, будинку культури, лікарні, аптек та жителі громади також взяли  активну участь у святкуванні.