Відбулась чергова сесія ради

Дата: 27.05.2021 15:00

Восьма сесія восьмого скликання

Восьма сесія восьмого скликання від 27.05.2021 року.

Рішення доступні за посиланням.

На восьмій черговій сесії Топорівської сільської ради об'єднаної територіальної громади, вступив в повноваження новобраний депутат Топорівської сільської ради села Колінківці Чекан Микола Миколайович, який тривалий час обіймав та по сьогоднішній день обіймає посаду спеціаліста землевпорядника села Колінківці. Голова Юрій Пасічник привітав новообраного депутата, вручив посвідчення та побажав терпіння, наснаги та успіху у роботі.

Також депутатський корпус, схвалив проект змін до місцевого бюджету, заслухали та затвердили звіт про виконання місцевого бюджету за перший квартал, затвердили положення про порядок проведення громадських слухань, затвердили персональний склад комісії та положення про порядок відбору суб'єктів незалежної оціночної діяльності. Також, затвердили місцеві програми фінансової підтримки закладів охорони здоров'я та програму з оздоровлення та відпочинку дітей.
    Розглянуто та схвалено земельні питання, щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою та затвердження.
А також інші питання передбачені регламентом.

Фотозвіт: