Відбувся Всеукраїнський З’їзд територіальних громад України!

Дата: 07.07.2021 16:00

В одній залі, офлайн взяли участь сотні учасників – голови територіальних громад, народні депутати України, посадовці центральних органів державної влади, представники міжнародних організацій та проектів технічної допомоги, експертне середовище, ЗМІ.

7 липня 2021 року відбувся Всеукраїнський з’їзд територіальних громад України!

В одній залі, офлайн взяли участь сотні учасників – голови територіальних громад, народні депутати України, посадовці центральних органів державної влади,  представники міжнародних організацій та проектів технічної допомоги, експертне середовище, ЗМІ.

Серед учасників акож був запрошений голова Топорівської сільської об'єднаної територіальної громади Юрій Пасічник, який взяв участь у роботі з'їзду.

В програмі з'їзду досліджувалися наступні питання:

1. Конституційне закріплення результатів реформи місцевого самоврядування, зміни до Закону про місцеве самоврядування в Україні, нову редакція Закону про службу в органах місцевого самоврядування.
  2. Підходи до розмежування повноважень між рівнями місцевого самоврядування та органами державної влади, ресурсне забезпечення повноважень (освіта, медицина, соціальний захист, цивільний захист та інше)
  3. Асоціації місцевого самоврядування як інструмент захисту інтересів місцевого самоврядування та представництва інтересів місцевого самоврядування в центральних органах влади (лобіювання). Формування єдиного голосу місцевого самоврядування.
  4. Актуальні питання, наладжена співпраця та нові підходи.