Топорівська громада
Чернівецька область, Чернівецький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Чергове засідання сесії

Дата: 11.07.2021 17:00
Кількість переглядів: 147

21.07.2021 року о 10 годині.

21 липня 2021 року  о 10.00 год  відбудеться  пленарне засідання ХІ сесії  VІІІ скликання.
Документи доступні за посиланням.
Рішення за посиланням.

 • Переглянути порядок денний першого пленарного засідання.
  

ПОРЯДОК ДЕННИЙ пленарного засідання

ХІ сесії  VІІІ  скликання  21.07.2021 р.:

 

 1. Про виділення  коштів  з місцевого бюджету на придбання службового автомобіля для потреб поліцейського, який обслуговуватиме  Топорівську ТГ;
 2. Про внесення змін до рішення Топорівської сільської ради  № 1-3/20 від 24.12.2020 р. «Про сільський  бюджет на 2021 рік»;  
 3. Про виконання сільського  бюджету Топорівської  територіальної громади за І квартал 2021;
 4. Про затвердження рішень виконавчого комітету Топорівської  сільської  ради;
 5. Про створення комунальної установи «Агенція розвитку громади» Топорівської сільської ради;
 6. Про  затвердження  Порядку  найменування  (перейменування) вулиць, провулків на території населених пунктів Топорівської громади;
 7. Про перейменування вулиць в населених пунктах Топорівської ТГ;
 8. Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами по Топорівській сільській раді;
 9. Про затвердження Програми профілактики правопорушень у сфері забезпечення державної безпеки на території   Топорівської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки;
 10. Про внесення  змін до рішення Топорівської сільської ради № 63-6/21 від 19.03.2021 року «Про затвердження «Комплексної програми розвитку  освітньої галузі Топорівської сільської ради на 2021-2025 роки»;
 11. Про затвердження статуту  «Опорного закладу освіти  - Колінковецький ліцей Топорівської сільської ради  Чернівецького району Чернівецької області» та положення Бочковецької філії «Опорного закладу освіти - Колінковецький ліцей Топорівської сільської ради   Чернівецького району Чернівецької області»
 12. Про внесення змін до штатного розпису «Опорного закладу освіти  - Колінковецький ліцей Топорівської сільської ради  Чернівецького району Чернівецької області»;
 13. Про затвердження Програми запобігання дитячій  бездоглядності та захисту прав дитини  в Топорівській сільській раді на період 2021-2023 років;
 14. Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям Топорівської громади;
 15.    Про внесення  змін  до  рішення  Топорівської  сільської   ради  від  14.12.2020 року  № 18-2/20 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів Топорівської сільської ради» та до   рішення  Топорівської сільської   ради   № 02-4/21 від  22.01.2021 року;
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Урсатій Євгену Валерійовичу.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Летяцькій Марині Борисівні.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Супрович Василю Миколайовичу .
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Снігуряк Ользі Іванівні.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семенко Любові Володимирівні.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Митринюк Михайлу Васильовичу.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Савчук Аврілії Костянтинівні.
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Андроник Миколі Івановичу.
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Романюк Степану Георгійовичу.
 25. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Карпо Миколі Петровичу.
 26. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Козуб Домці Михайлівні.
 27. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Супрович Орисі Миколаївні.
 28. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Грозав Миколі Васильовичу .
 29. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Копка Івану Івановичу.
 30. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Кирилюк Віктору Володимировичу.
 31. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Грабар Віталію Михайловичу .
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Семенко Любові Володимирівні.
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду     гр. Тупкало Івану Семеновичу .
 34. Про затвердження Горченко Вадиму Васильовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності цільове призначення якої змінюється в селі Колінківці Чернівецького (Хотинського) району Чернівецької області.
 35. Про надання дозволу гр. Збіра Івану Радовичу  на виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки.
 36. Про надання дозволу гр. ТомчукФлоріці Василівні  на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .
 37. Про надання дозволу гр. Кирстюк Степану Григорійовичу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 38. Про надання дозволу гр. Старчук Зінаїді Дмитрівні  на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .
 39. Про надання дозволу гр. Макаренко Орисі Василівні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 40. Про надання дозволу гр. Благун Івану Афанасійовичу  на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .
 41. Про надання дозволу гр. Керстюку Юрію Васильовичу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 42. Про надання дозволу гр. Керстюк Юрію Васильовичу  на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .
 43. Про надання дозволу гр. Николайчук Тетяні Юріївні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 44. Про надання дозволу гр. Ревезі Івану Васильовичу  на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .
 45. Про надання дозволу гр. Романчук Домці Василівні  на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .
 46. Про надання дозволу гр. Смандич Олені Василівні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 47. Про надання дозволу гр. Бакоєві Любові Олександрівні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 48. Про надання дозволу гр. Марфей Михайлу Петровичу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 49. Про надання дозволу гр. Горинюку Роману Степановичу  на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .
 50. Про надання дозволу гр. Цибуляк Василині Іванівні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 51. Про надання дозволу гр. Присняк Наталії Костянтинівні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 52. Про надання дозволу гр. Вітвіцькому Івану Афанасійовичу  на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .
 53. Про надання дозволу гр. Анасійчуку Юрію Миколайовичу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 54. Про надання дозволу гр. Вітвіцькій Ірині Степанівні  на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .
 55. Про надання дозволу гр. Николайчук Марії Іванівні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
 56. Про надання дозволу гр. Пурич Валерію Степановичу  на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .
 57. Про надання дозволу гр. Ротару Дмитру Івановичу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 58. Про надання дозволу гр. Тимофій Антоніні Іванівні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 59. Про надання дозволу гр. Гончарук Єлизаветі Василівні   на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у власність .
 60. Про надання дозволу гр. Лупушор Михайлу Петровичу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 61. Про надання дозволу гр. Ротар Марині Миколаївні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 62. Про надання дозволу гр. Рябой Олександру Костянтиновичу  на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .
 63. Про надання дозволу гр. Антонюк Людмилі Петрівні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 64. Про надання дозволу гр. Сокирка Василю Павловичу  на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .
 65. Про надання дозволу гр. Рябой Віктору Васильовичу  на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .
 66. Про надання дозволу гр. Маковійчук Анні Вікторівні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 67. Про надання дозволу гр. Василова Надія Сафронівна  на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .
 68. Про надання дозволу гр. Снігур Ігору Вікторовичу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 69. Про надання дозволу гр. Маланчук Юрію Миколайовичу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 70. Про надання дозволу гр. Хащевому Богдану Васильовичу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 71. Про надання дозволу гр. Бейлишин Іллі Вікторовичу  на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .
 72. Про надання дозволу гр. Ротар Івану Івановичу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .
 73. Про надання дозволу гр. Гаць Василю Степановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
 74. Про надання дозволу гр. Стрілецькому Валентину Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
 75. Про надання дозволу гр. ЛупушорВячеславу Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
 76. Про надання дозволу гр. Майкан Валентину Антоновичу, гр. Тупкал Юрію Васильовичу та гр. Карбунар Володимиру Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
 77. Про надання дозволу гр. Пурич Степану Степановичу  на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .
 78. Розгляд заяви гр. Роман Ігоря Олеговича.
 79. Розгляд заяви гр. Треслі Христини Степанівні.
 80. Розгляд заяви гр. ЧуденкоЮліїІванівни.
 81. Розгляд заяви гр. Старчук Юрія Васильовича.
 82. Розгляд заяви гр. Роман Івана Івановича
 83. Розгляд заяви гр. Балан Аріадни Петрівни.
 84. Розгляд Клопотання АТ «Чернівціобленерго».
 85. Розгляд заяви учасника бойових дій Коташ Олександра Михайловича
 86. Розгляд заяви гр. Дукас Олени Іванівни.
 87. Розгляд заяви гр. Треньова Любові Іванівни.
 88. Розгляд заяви Антонюка Василя Арсенійовича.
 89. Про включення об’єктів комунальної власності до переліку першого типу які підлягають оренді.
 90. Розгляд заяви Макаренко Марини Петрівни.
 91. Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Колінківці  Чернівецького (Хотинського) району Чернівецької області.
 92. Про надання дозволу на розробку детального плану території по вулиці Головній в селі Колінківці Чернівецького району Чернівецької області.
 93. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування стадіону по вулиці Топорівській в селі Топорівці Чернівецького району Чернівецької області.
 94. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування будинку побуту з належними до нього будівлею та спорудою по вулиці Головній         №59 – А в селі Грозинці Чернівецького району Чернівецької області.
 95. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежилого приміщення адміністративного будинку по вулиці Головній №51  в селі Грозинці Чернівецького району Чернівецької області.
 96. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування скверу по вулиці Головній  в селі Бочківці Чернівецького району Чернівецької області.
 97. Розгляд колективної заяви жителів вулиці Лісової села Топорівці.
 98. Про вилучення в гр. Ревега Марії Миколаївни земельної ділянки  у землі запасу сільської ради.
 99.  Про вилучення в гр. Ревеги Юрія Васильовича земельної ділянки  у землі запасу сільської ради.
 100.  Про вилучення в гр. Робуляк Мар’яни Василівни земельної ділянки  у землі запасу сільської ради.
 101.  Про вилучення в гр. Бакоєвої Любові Олександрівни земельної ділянки  у землі запасу сільської ради.
 102.  Про вилучення в гр. Залізко Григорія Миколайовича земельної ділянки  у землі запасу сільської ради.
 103. Про вилучення в гр. Анасійчука Юрія Миколайовича земельної ділянки  у землі запасу сільської ради.
 104. Про вилучення в гр. Маляр Олега Валентиновича земельної ділянки  у землі запасу сільської ради.
 105. Про вилучення в гр. Маляр Альони Борисівни земельної ділянки  у землі запасу сільської ради.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріорітети в роботі ради ТГ на 2021 рік?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь