Топорівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 30.07.2021 07:00

Топорівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади.

• Головного спеціаліста з кадрових питань відділу юридично-кадрового забезпечення Топорівської сільської ради.

ТОПОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади

Загальні вимоги: освіта – вища у галузі права, ступінь вищої освіти: магістр, спеціаліст. Стаж роботи на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування або за фахом на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності не менше 1 року.

Додаткова перевага надається конкурсантам, які мають досвід роботи з бюджетними установами за вище зазначеним спрямуванням.

Перелік документів для участі у конкурсі:

1.Копія паспорта громадянина України;

2.Письмова заява про участь у конкурсі за встановленою формою;

3.Копії документів про освіту;

4.Копію військового квитка для військовослужбовців або військовозобов’язаних;

5.Заповнена особова картка встановленого зразка;

6.Автобіографія;

7.Декларація особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік кандидата на посаду (Подається в порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції», після);

8. 2 фотокартки розміром 4Х6 см.

Строк прийому документів 30 календарних днів від дня опублікування оголошення в газеті;

Місце проведення конкурсу: с. Топорівці, вул. Топорівська, 60 телефон: + 30502992594,

e – mail: topgromada@ukr.net.

Додаткова інформація відносно посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці надається керуючою виконавчого комітету Урсул Людмилою Миколаївною.

Детальна інформація доступна за кліком.