Оголошення - рятувальники застерігають про заборону спалювання сухої рослинності

Дата: 22.09.2021 17:00

За самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАСТЕРІГАЮТЬ ПРО ЗАБОРОНУ СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ!

З приходом осені, актуальною стає проблема утилізації залишків рослинності та сухого опалого листя в приватних домогосподарствах.

Невинні на перший погляд спалювання сухої рослинності, листя та сміття на відкритій території можуть призвести до масштабних пожеж, загрожувати знищенням житлових будівель та життю людей.

З початку  2021 року на території зони виїзду ДПРЧ-11 м. Новоселиця виникло 86 пожеж, 31 пожежа стались внаслідок спалювання сухої рослинності. Вогнем знищено суху рослинність на площі близько 80 га, сміття на площі 5 га. Неодноразово виникала загроза перекодування вогню на приватні домогосподарства.

НАГАДУЄМО:

• за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Такі дії несуть загрозу навколишньому середовищу та становлять небезпеку для життя людей;

Чернівецьке районне управління ГУ ДСНС