Рятувальники застерігають про заборону спалювання сухої рослинності

Дата: 29.10.2021 13:05

З приходом осені, актуальною стає проблема утилізації залишків рослинності та сухого опалого листя в приватних домогосподарствах.

Невинні на перший погляд спалювання сухої рослинності, листя та сміття на відкритій території можуть призвести до масштабних пожеж, загрожувати знищенням житлових будівель та життю людей.

З початку  2021 року на території зони виїзду пожежно-рятувальної частини №11 (м. Новоселиця) виникло 86 пожеж, 35 з яких стались внаслідок спалювання сухої рослинності. Вогнем знищено суху рослинність на площі близько 85 га, сміття на площі 5 га. Неодноразово виникала загроза перекидування вогню на приватні домогосподарства.

Чернівецьке районне управління ГУ ДСНС нагадує, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Такі дії несуть загрозу навколишньому середовищу та становлять небезпеку для життя людей.