З 1 листопада всі школи та ДНЗ Топорівської громади переведені на дистанційне навчання

Дата: 29.10.2021 22:01

Виключення становить школа у селі Колінківці, яка продовжить навчання в змішаному форматі. Таке рішення спричинене декількома факторами.

По-перше, сьогодні, 29 жовтня, обласна комісія з питань ТЕБ та НС ухвалила рішення, яким рекомендує місцевим радам прийняти рішення щодо продовження канікул або організації дистанційного навчання з 1 листопада тривалістю два тижні. Це спричинено зростанням рівня захворюваності та госпіталізації, що зумовлені респіраторною хворобою COVID-19.

По-друге, останні місяці ціна газу на біржах постійно зростала, що спричиняло й підняття ціни для бізнесу та юридичних осіб (це школи, лікарні і всі бюджетні чи комерційні установи включно), а в жовтні склала майже 40 грн за кубометр. Для населення ціна газу зафіксована до травня 2022 року на рівні 7,99 грн за кубометр. Договори на постачання газу за попередніми нижчими цінами були розірвані з боку газопостачальної компанії, а за ціною близько 40 грн мало яка громада в Україні спроможна купувати.

Наприкінці вересня між Урядом, Нафтогазом та органами місцевого самоврядування був укладений меморандум, який передбачав забезпечення громад газом за нижчими цінами. Впродовж жовтня це питання вирішувалось у юридичній площині. І ось, нарешті, ми маємо договір на постачання газу за ціною 16,8 грн, очікуємо його появи на офіційній інформаційній платформі. Проте одразу ж нам його постачати не зможуть, бо місця підключення після розірвання попередніх договорів були опломбовані, крани зняті. Тож з понеділка очікуємо на виконання цієї технічної роботи Оператором ГРМ по 14-ти точках, що дозволить розпочати опалення бюджетних установ та закладів. Школа у селі Колінківці –  єдина має твердопаливний котел, тож цей період може опалюватись ним, тому діти продовжать навчання в очному режимі. В інших навчальних закладах комфортний для дітей та вчителів температурний режим зможемо забезпечити опісля поновлення газопостачання.

Попіклуймось про свою безпеку та здоров’я – і наші діти зможуть спокійно відвідувати навчальні заклади, а ми – працювати, займатись бізнесом, надавати послуги. Тому нагадуємо жителям громади про необхідність дотримання протиепідемічних заходів та функціонування пунктів безплатної вакцинації на території громади:

- Колінковецька АЗПСМ (запис на щеплення +38 095 6224355)

- Топорівська АЗПСМ (+38 050 4427779)

При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Будьмо всі здорові!