На вихідних у громаді висадили майже 3500 саджанців дерев

Дата: 01.11.2021 15:41

В нашій громаді на території Чернівецького лісгоспу у суботу, 30 жовтня, було висаджено 3429 дерев.

Дана акція відбулась в рамках державної програми «Зелена країна», яка передбачає висадження мільярду дерев за три роки, а за 10 років - збільшити площу лісів на 1 мільйон гектарів. Загалом в суботу дерева саджали в 10 локаціях Чернівецької області, а окремо Чернівецький лісгосп від початку року вже висадив понад 170 тисяч саджанців і в планах до кінця року ще 50 тисяч.

Приємно, що акція об’єднала і лісівників, і обласну владу, і громаду та її представників. Акція "Створюємо ліси разом" триватиме до 30 листопада, тому всі територіальні громади краю, заклади, організації та установи можуть долучитися до озеленення Буковини.