Місцеві бюджети від бізнесу Буковини отримали майже 3,3 мільярди гривень

Дата: 09.11.2021 19:16

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області повідомили, що до місцевих бюджетів у січні-жовтні 2021 року від сплати податків і зборів надійшло 3,252 млрд гривень. До обласного бюджету спрямовано 478,6 млн грн, решту – до бюджетів територіальних громад.

???? Найбільшу частку у загальній сумі сплачених податків (66,6%) складає податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло понад 2,166 млрд грн, це на 393,7 млн грн більше ніж в минулому році та на 60,3 млн грн більше ніж заплановано.

???? Єдиного податку на підприємницьку діяльність надійшло 480,0 млн гривень (14,8% загальної суми). Ці кошти у повному обсязі спрямовуються на рахунки тих територіальних громад, на території яких розміщені об’єкти оподаткування, та за місцем податкової адреси платників єдиного податку.

???? Від майнових податків забезпечено ще 12,7% доходів місцевих бюджетів, а це 411,8 млн гривень (оподаткування земельних ділянок – 343,3 млн грн, нерухомості – 67,2 млн грн та транспорту преміум-класу – 1,3 млн грн).

???? Крім того територіальні громади отримали: акцизного податку від реалізації підакцизної продукції та пального – 106,6 млн грн, рентної плати за користування природними ресурсами – 26,2 млн грн податку на прибуток сплачено 27,1 млн грн, плати за ліцензії на продаж підакцизних товарів – 14,7 млн грн, інші надходження (екологічний податок, збір за паркування, туристичний збір та ін.) 19,5 млн грн.

Інформацію надано Головним управлінням ДПС у Чернівецькій області.