Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

День вдячності волонтерам

Вітання
20.04.2023

Сьогодні ми не уявляємо своєї країни, боротьби за її мирне майбутнє і незалежність без цих людей. Саме вони стали міцним плечем підтримки військовим і цивільним у важкий час війни. Волонтерський рух нині – це автономна потужна сила, що стала об’єднуючим фактором і фундаментом громадянського суспільства України у нових умовах.

Завдяки сучасним технологіям ми наживо бачимо героїзм волонтерів: під обстрілами і безупинними вибухами доставляють продукти, медикаменти, речі та товари, евакуюють цивільних, рятують тварин.

Ви, шановні волонтери, даруєте нам віру у добро і милосердя, надихаєте на гідні вчинки. Ви головні помічники солдата на фронті, надія матері, що чекає того солдата додому, частинка дива для дитини на Різдво й Великдень. Для вас не існує кордонів і бюрократії. Від бронетранспортера й байрактара до запашної паски «на нуль» – все вам під силу!


Дякуємо вам уклінно, шановні волонтери, за підтримку, сміливість, незламність, приклад справжньої людяності. Ваша праця – вагома складова спільної майбутньої перемоги, міцний ґрунт, на якому ми відбудуємо країну і будемо розвивати демократичне суспільство.

Слава волонтерам!

Слава Україні!

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше