До бюджету Пенсійного фонду України по Чернівецькій області надійшло власних доходів на 154,0 млн грн більше, ніж торік

05.04.2022

Завдяки тісній співпраці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області з органами місцевої виконавчої влади, місцевого самоврядування, Головним управлінням ДПС у Чернівецькій області, Управлінням Держпраці у Чернівецькій області та з територіальними органами Державної виконавчої служби за січень-березень 2022 року до бюджету Фонду в області надійшло 925,0 млн грн власних доходів, що більше, ніж за відповідний період 2021 року на 154,0 млн грн (20,0%).

Усі мобілізовані кошти спрямовані на пенсійні виплати.

Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області