Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

На Буковині 344 переселенці знайшли роботу

Органи влади інформують
18.08.2022

З початку військових дій до Чернівецької обласної служби зайнятості за пошуком роботи звернулися 2160 переселенців, з них 344 особи вже знайшли роботу. 1149 шукачів роботи отримали статус безробітного.

Більше 50 осіб працевлаштовані у медичні заклади області, понад 40 – на комунальні підприємства та 30 осіб – на підприємство, яке займається виготовленням електричного та електронного устаткування для автотранспортних засобів. Окрім цього працюють у навчальних закладах, на підприємствах малого та середнього бізнесу, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею, виробництвом хліба та хлібобулочних виробів, виробництвом текстильних виробів технічного та промислового призначення, а також у закладах сфери послуг.

 На Буковині з числа переміщених осіб працює 31 лікар. Серед них анестезіолог, радіолог, терапевти, анестезіолог, інфекціоніст, кардіологи, ендокринолог, стоматологи, хірург, невропатолог, акушер-гінеколог, педіатр, уролог та лікар ультразвукової діагностики. Також 15 працівників молодшого персоналу у  медичних закладах, а також реабілітологи та 4 фармацевти.

15 переселенців працевлаштовані та працюють бухгалтерами, по 13 продавцями та швачками, 12 – електромонтерами, 10 – водіями, по 9 – слюсарями та менеджерами, по 8 – касирами, прибиральниками та фахівцями, 6 – озеленювачами, 5 – вихователями закладів дошкільної освіти, 5 – інженерами,  4 – юристами та юрисконсультами, а також верстатниками деревообробних верстатів, електрогазозварниками, електромеханіками, мулярами, психологами.

Більшість внутрішньо переміщених осіб  знайшли роботу в Чернівцях, а це 247 шукачів роботи. На Вижниччині роботу знайшли 8 осіб, на Герцаївщині – 6, Глибоччині – 4, Заставнівщині – 5, Кельменеччині – 2, Кіцманщині – 7, Новоселиччині – 12, Путильщині – 4, Сокирянщині – 8,  Сторожинеччині – 12, Хотинщині – 9 та у м.Новодністровськ – 8.

З базою вакансій Чернівецької області можна ознайомитися на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості 

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки

 

Сектор інформаційної роботи  

Чернівецького обласного центру зайнятості

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше