Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

На Буковині будуть створені понад 100 робочих місць в рамках урядової програми «єРобота»

Органи влади інформують
03.11.2022

Станом на 3 листопада до Чернівецької обласної служби зайнятості надійшло понад 300 заяв від фізичних та юридичних осіб на отримання мікрогранту на розвиток або започаткування власного бізнесу в рамках урядової програми «єРобота». Серед заявників 195 підприємств (що складає 64% від поданих заяв), 79 фізичні особи (26%), 31 юридичні особи (10%).

На Буковині будуть створені понад 100 робочих місць. Загальна сума грантових  коштів складає майже 12 млн грн.

  • Нещодавно схвалення отримали 10 бізнес ідей, які подані впродовж 8 хвилі з 3 по 16 жовтня 2022 року. Таким чином буде створений центр корекції фігури у Чернівцях, ательє для відшиву ексклюзивних весільних суконь, розширення бізнесу щодо надання послуг з утеплення стін та фасадів, послуг автомийки, будуть облаштовані басейни для розведення форелі, а також планується відкриття або розширення магазинів з продажу дитячих, господарських і будівельних товарів у смт.Берегомет та с.Іспас Вижницького району та у смт. Красноїльськ на Сторожинеччині, а також відкриється пекарня у м.Сокиряни. За грантові кошти буде закуплене обладнання для розвитку та розширення діючого бізнесу, а це в свою чергу дозволить збільшити виробничі потужності та створити нові робочі місця, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Нагадаємо, прийом заявок на отримання мікрогрантів триває, заяви приймаються до 12 грудня 2022 року.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки

 

Сектор інформаційної роботи  

Чернівецького обласного центру зайнятості

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше