Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

На Буковині роботодавці отримають компенсації за працевлаштування окремих категорій безробітних

Органи влади інформують
25.05.2023
  • Уряд розширив програму компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій безробітних. Ці програми спрямовані для покращення ситуації на ринку праці за рахунок розширення програм виплат компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій безробітних, яким складно знайти роботу, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Роботодавці можуть отримати компенсацію єдиного внеску за працевлаштування зареєстрованих безробітних, що належать до категорій громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Таку компенсацію можуть отримувати роботодавці 12 місяців впродовж двох років.

Компенсацію 50% фактичних витрат на оплату праці за працевлаштування  зареєстрованих безробітних, що належать до окремих категорій, роботодавці можуть отримувати 6 місяців впродовж року.

Компенсацію єдиного внеску за працевлаштування зареєстрованих безробітних, що перебувають у статусі безробітного понад 6 місяців, можуть  отримувати роботодавці у розмірі єдиного внеску 12 місяців впродовж двох років.

Компенсацію 50% мінімальної заробітної плати, за працевлаштування зареєстрованого безробітного, можуть отримувати 6 місяців протягом одного року.

Суб’єкти малого підприємництва можуть отримати компенсацію єдиного внеску за працевлаштування зареєстрованих безробітних на нові робочі місця 12 місяців впродовж двох років.

Ознайомитися з умовами отримання компенсацій можна на сайті Державного центру зайнятості  https://is.gd/py6dgg.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy або у найближчому центрі зайнятості https://is.gd/FReJbO.

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи  

Чернівецького обласного центру зайнятості

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше