Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

На Буковині учасники урядової програми «єРобота» отримають мікрогранти на створення чи розвиток власного бізнесу

Органи влади інформують
18.08.2022

У Чернівецькій області  триває робота щодо оформлення мікрогрантів на розвиток або започаткування власного бізнесу в рамках урядової програми «єРобота».

За перших два періоди до Чернівецької  обласної служби зайнятості вже надійшло 106 звернень від фізичних та юридичних осіб на отримання мікрогранту. За результатами перевірки ділової репутації та оцінювання бізнес-планів грантові кошти на розвиток бізнесу отримають 22 заявників із Чернівецької області на загальну суму майже 5 млн. грн.

Основною умовою отримання мікрогранту є створення робочих місць. Діючі та майбутні підприємці планують створення від одного до  двох робочих місць в залежності від суми гранту. Найближчим часом у Чернівецькій області  з’явиться понад 40 нових робочих місць.  

Підприємці планують свою діяльність у переробній промисловості, роздрібній торгівлі, створенні пекарень, кафе, закладів харчування, здійснювати виробництво хлібобулочних виробів та виготовлення дерев’яних еко іграшок.

Прийом заявок на отримання мікрогрантів триває.

Нагадаємо, рішення щодо надання коштів чи відхилення пропозицій приймається комісією Державного центру зайнятості, подати заявку та бізнес-план можна на порталі Дія https://is.gd/KT7RoW

Схема отримання мікрогранту та посилання на законодавство дивіться  на сайті Державного центру зайнятості

Також прийняті законодавчі зміни до порядку отримання мікрогрантів. Ознайомитися з ними можна на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості

Консультування щодо отримання мікрогрантів відбувається щоденно з 9.00 до 17.00 з понеділка по п’ятницю на каналі Telegram-каналі онлайн-підтримки Чернівецького обласного центру зайнятості або за номером телефону 0372523250.

 

 

Сектор інформаційної роботи  

Чернівецького обласного центру зайнятості

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше