Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Сумуємо
23.06.2022
Сумна звістка прилетіла вже вкотре до нашої громади. На війні із російським окупантом загинув Кушнір Ігор Васильович, уродженець с. Бочківці. Справедливий і чесний, вихований та відданий Україні. Патріот. За першим покликом серця став на захист рідної землі, коли ворог підступно зайшов на нашу територію. З самого початку загрози, перший з Бочківець, став до лав ЗСУ, де героїчно та мужньо боровся всі ці довгі місяці проклятої війни. Отримавши поранення, не заліг на лікарняному ліжку, а поспіхом рвався до бою, бо ж там залишились його хлопці, побратими… Він житиме завжди у пам’яті кожного односельчанина, у пам’яті дружини, матері та дітей, у пам’яті всього українського народу як ГЕРОЙ, що віддав життя за свободу і правду.

Слава та вічна пам’ять героям!
Глибокі співчуття рідним, близьким та побратимам.
2022 © Усі права захищено
Побудовано на платформі