Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ В ДІЇ

Органи влади інформують
08.09.2022

Тепер і пенсійне посвідчення можна покласти на поличку, бо все — у смартфоні. Розповідаємо про новий документ.

У застосунку доступні посвідчення за такими видами пенсій:

–  за віком: для жінок – від 55 років, для чоловіків – від 60;

–  спеціальне: видане через інвалідність, втрату годувальника тощо.

Посвідчення за віком підтягнеться в Дію автоматично. Лише переконайтеся, що оновили застосунок до останньої версії в App Store, Google Play чи HUAWEI AppGallery.

Спеціальне посвідчення треба додати самостійно. Для цього прогортайте всі документи в застосунку та натисніть Додати документ → Пенсійне посвідчення → Додати пенсійне посвідчення.

Якщо у вас посвідчення-книжечка, то такий документ у Дії не відображатиметься. Радимо звернутися до Пенсійного фонду, щоб оновити посвідчення.

Цифровізуйтеся та допомагайте старшим родичам.

Відео можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/diia.gov.ua/videos/1472103256534891

 

Сервіс реалізований Міністерство цифрової трансформації України спільно з Пенсійний фонд України та Міністерство соціальної політики України за підтримки «Проєкту підтримки Дія», який впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки Швеції.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше