Побудовано на платформі
Повернутися до новин

21.09.2022

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється: проект рішення Топорівської сільської ради «Про затвердження Положення про оренду майна Топорівської сільської територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна» та аналіз його регуляторного впливу;

Вказаний проект регуляторного акта передбачає врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, що перебуває в комунальній власності.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Поштова адреса: вул. Топорівська, 60, с. Топорівці, Чернівецького р-ну, Чернівецької області.

Електронна адреса: topgromada@ukr.net

Проект рішення Топорівської сільської ради «Про затвердження Положення про оренду майна Топорівської сільської територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна» та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено на офіційній веб сторінці Топорівської сільської ради в мережі інтернет.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня його оприлюднення. Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту рішення приймаються на поштову або електронну адресу його розробника.

2022 © Усі права захищено
Побудовано на платформі