Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Топорівської сільської ради «Про затвердження Положення про оренду майна Топорівської сільської територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна»

Новина
21.09.2022

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється: проект рішення Топорівської сільської ради «Про затвердження Положення про оренду майна Топорівської сільської територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна» та аналіз його регуляторного впливу;

Вказаний проект регуляторного акта передбачає врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, що перебуває в комунальній власності.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Поштова адреса: вул. Топорівська, 60, с. Топорівці, Чернівецького р-ну, Чернівецької області.

Електронна адреса: topgromada@ukr.net

Проект рішення Топорівської сільської ради «Про затвердження Положення про оренду майна Топорівської сільської територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна» та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено на офіційній веб сторінці Топорівської сільської ради в мережі інтернет.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня його оприлюднення. Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту рішення приймаються на поштову або електронну адресу його розробника.

 

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше