Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Повідомлення про збереження довкілля й недопущення самовільних порубок

!УВАГА!
24.03.2023

Шановні жителі громади!

На виконання листа Чернівецької обласної державної (військової) адміністрації №  65/1733 від 07.03.2023 року, повідомляємо, що несанкціонована рубка дерев у захисних лісонасадженнях залізниці, навіть сухостою та вітровалу, шляхом відокремлення стовбура від кореневої частини, заборонена законом України, а саме:                                                             

Адміністративна відповідальність передбачена ст. 65 КУпАП, незаконна порубка і пошкодження дерев, або чагарників; перевезення, зберігання незаконно зрубаних дерев, або чагарників; знищення, або пошкодження лісових культур, сіянців, або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення, -тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від ста п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
     Кримінальна відповідальність за незаконну порубку лісу передбачена ст. 246 Кримінального кодексу України, а саме – незаконна порубка дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяла істотну шкоду, а також вчинення таких дій у заповідниках або на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або в інших особливо охоронюваних лісах – карається штрафом від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше