Указ Президента України №69/2022 Про загальну мобілізацію

!УВАГА!
25.02.2022

У  зв’язку з агресією Російської  Федерації  проти України та  з  метою  забезпечення оборони  держави, підтримання   бойової і  мобілізаційної готовності  Збройних Сил  України та  інших  військових   формувань, на  підставі  пропозиції Ради  національної безпеки  і  оборони України, відповідно до частини другої  статті 106 Конституції України.

Шановні  жителі  Топорівської  ТГ

В Україні оголошено загальну мобілізацію, відповідно силами працівників сільської ради буде здійснюватися оповіщення жителів  нашої громади через інтернет мережі, телефонні дзвінки та шляхом подворових обходів. Прохання відноситись до цього свідомо та з розумінням ситуації, яка склалася на глобальному рівні.

На даний момент  на території нашого області бойові дії не  проводяться, проте існує ризик бомбардування, здійснення  диверсійних заходів, розвідувальних  операцій  зі сторони  ворога.. Тому  велике  прохання  до всіх:

• не сіяти паніку, зберігати максимально спокій
  • максимально обмежити переміщення по вулиці (особливо в вечірній та нічний час)
  • не створювати ажіотаж навколо придбання пального, продуктів харчування  і т.д.
  • в разі виявлення на території громади підозрілих осіб, знаків, які можуть слугувати координаторами обстрілу терміново звертатись до працівників органів місцевого самоврядування, які, згідно розпорядження №11-Р від 31.01.2022, виконують поставлених на них обов’язків та працівників поліції
  • в нічний час максимально  обмежити освітлення вулиць та будинків, яке може служити об’єктом візуалізації населеного  пункту з повітря.
  • категорично заборонено проведення масових заходів.

Сільська рада працює в цілодобовому  режимі; встановлений цілодобовий графік чергувань відповідальних осіб згідно розпорядження №20-Р від 24.02.2022р в адміністративному приміщенні Топорівської сільської ради с. Топорівці, вул. Топорівська, 60

тел.стац. - 03733 27-2-86

Також в цілодобовому режимі працює офіцер громади Рябко Артур Петрович в  приміщенні  адмінбудинку  в  с. Колінківці. вул. Головна, 105-б

тел. моб – 050 53 76 119