Побудовано на платформі

Україна продовжує втрачати героїв

Сумуємо
14.05.2022

Україна продовжує втрачати героїв, які ціною власного життя виборюють свободу та незалежність у запеклих боях проти російських окупантів. В ці дні Топорівська громада, а саме с. Топорівці, прощається із Анасійчук Миколою Івановичем, депутатом 8-го скликання Топорівської сільської ради, справжнім патріотом, який у перші дні початку війни пішов на фронт захищати рідну землю.
Він зробив величезний внесок у організацію роботи Топорівської територіальної громади, брав активну участь у вирішенні усіх питань, що стосувалися устрою, керування та виступав ініціатором багатьох рішень, які впроваджувалися в життя громади. Миколу Івановича знали не тільки в рідному селі Топорівці, де він народився та виріс. Його знали та поважали у всій Топорівській громаді та за її межами.
Мав загострене відчуття справедливості, тому ніяк не зміг змиритися із викликами, які постали перед нашою державою і став до лав ЗСУ, щоб дати відсіч агресору.
Колектив Топорівської сільської ради висловлює глибоке співчуття рідним і близьким загиблого. Він назавжди залишиться у наших серцях та у нашій пам’яті світлою позитивною та радісною людиною.

Слава та вічна пам’ять героям!
Глибокі співчуття рідним, близьким та побратимам.

14 травня о 8:00 організовується живий коридор для вшанування загиблого Миколи Анасійчука. Він буде розпочинатися від автомийки в с. Топорівці вздовж автотраси. Прохання взяти квіти, лампадки та українські прапори взяти з собою!

2022 © Усі права захищено
Побудовано на платформі