Побудовано на платформі

З днем заснування Топорівської територіальної громади

Вітання
20.11.2022

«Серед садів громада є чудова, там на світанні запахи медові, теплом вітрів овіяні ліси, і в цьому краї народились ми»

20 листопада 2022 року Топорівська територіальна громада святкує свою другу річницю. Цей день стає своєрідним підсумком роботи за ці роки – це час, коли доводилося радіти успішним крокам, вчитися на власних помилках, формувати гарну  команду і розвиватися.

День громади – це особливе свято, яке об’єднало всіх, хто любить свій край, свої села, тих людей, чиєю працею воно створювалось.

В нашій громаді мешкають працьовиті й талановиті люди, руками яких твориться сьогодення і майбуття нашого краю.

Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до спільної роботи на благо своїх сіл та громади. Саме ваша допомога та підтримка об’єднує всіх жителів та дає натхнення до нових звершень.

Велика вдячність депутатському корпусу, працівникам освіти, культури та медицини, виконавчому комітету та небайдужим активним громадянам за вашу роботу у розбудові, підтримці та ініціативних рішеннях щодо нашої громади.

Окрема подяка небайдужим громадянам за допомогу тим, хто боронить нашу землю від загарбників та вимушено переселеним особам під час російсько-української війни.

Успіхи громади – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей!

2022 © Усі права захищено
Побудовано на платформі