Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Заходи попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій під час проведення служб у Великодні дні

Органи влади інформують
10.04.2023

Під час богослужінь особливу пильність та обережність слід проявляти при використанні свічок - тримаючи свічки в корзинах, потрібно слідкувати за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Не залишати без нагляду церковні атрибути (лампадки та спалені свічки) після служби, які забираються додому. Це є однією з найпоширеніших причин виникнення пожеж під час святкування Великодня.

Необхідно звернути увагу на забезпеченість місць масових заходів первинними засобами пожежогасіння, особливу увагу слід приділити стану електрогосподарства, а також місць встановлення свічок. Шляхи евакуації та евакуаційні виходи з приміщень не захаращувати, завжди утримувати вільними та відчиненими. Не застосовувати тимчасові дільниці електромережі, уникати перенавантаження електричних мереж.

Шановні громадяни, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області звертається до Вас з вимогою дотримання правил пожежної безпеки в культових спорудах! Будьте обережні під час богослужінь! Вживайте всіх можливих заходів щодо попередження пожеж!

У разі виникнення пожежі негайно телефонувати за номером «101»!

 

Чернівецьке районне управління ГУ ДСНС

України у Чернівецькій області

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше