Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Роботодавцям надаватимуть компенсацію витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб

23.03.2022

6500 гривень – таку суму компенсації витрат на оплату праці може отримувати роботодавець, який забезпечить роботою внутрішньо переміщену особу. Про умови, механізм виплати та порядок використання коштів йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. №331.

Компенсацію витрат надають за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом, за яку роботодавець сплачує єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення. Загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи.

Для отримання компенсації витрат роботодавець не раніше, ніж через п’ять календарних днів після працевлаштування особи подає до міського, районного, міськрайонного центру зайнятості або філії регіонального центру зайнятості заяву про компенсацію витрат:

• в електронній формі – через Єдиний державний вебпортал електронних послуг Дія;
  • в паперовій формі – особисто під час відвідування центру зайнятості або на адресу електронної пошти відповідного центру зайнятості.

До заяви, поданої до центру зайнятості в паперовій формі (зокрема на адресу електронної пошти), додаються:

• копія наказу про працевлаштування особи;
  • документ, що підтверджує працевлаштування на умовах, передбачених пунктом 2 Порядку;
  • відомості про працівників, які є застрахованими особами;
  • копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Більше – за посиланням: https://bit.ly/3IAu6Dn

2022 © Усі права захищено